معرفی برند تُرسه

تُرسه در زبان پهلوی به معنی رنگین کمان است و با توجه به اینکه محصولات تُرسه از پارچه هایی با الیاف طبیعی توسط هنرمندان ما طراحی و دوخته می شود لوگوی تُرسه با الهام از این موارد طراحی شده است.

گروه تولیدی پوشاک تُرسه فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرد. هدف اصلی تُرسه تولید لباس های راحتی برای همه سایزها و بطور ویژه برای پلاس سایز بوده و مواد اولیه تولید (پارچه) از الیاف طبیعی پشم، نخ و پنبه می باشد. کارگاه کوچک ما در شهرک اکباتان ایجاد و با همکاری چند تن از خانم های خوش ذوق و هنرمند شروع به فعالیت نموده است. همه محصولات تولید شده در گروه تُرسه، توسط طراحان این گروه طراحی و دوخته می‌شود و دراین راه توجه ویژه به هموطنان پلاس سایز مد نظر قرار گرفته است.

تن پوش های تُرسه از الیاف طبیعی تهیه و دوخته شده اند که برای پوست بسیار مفید است و به همین خاطر کودکان و افراد مسن احساس راحتی بسیار زیادی در آن دارند. پوشاک تهیه شده از الیاف طبیعی (نخ، پشم، پنبه) ضمن حفاظت از محیط زیست، احساس راحتی و آرامش را برای مصرف کننده به همراه دارد و علاوه بر وزن بسیار سبک از حیث بهداشت فردی نیز دارای نمره بهتری هستند.

چروک پذیری لباس هایی که از الیاف طبیعی تهیه میشود، یکی از مواردی است که غالب مصرف کنندگان از آن گله مند هستند؛ با این وجود به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این نوع پوشاک، بسیاری از هموطنان خرید این نوع پوشاک را که قیمت بیشتری نسبت به لباس هایی با الیاف پلاستیکی یا ترکیبی دارد، ترجیح می دهند.

سند ثبت برند تُرسه

 

 

مجوز فعالیت صنفی تُرسه